.

.

AC Адаптер за Полнач Кабелот за FUJITSU SCANSNAP S500 S500M S510 Скенер Кабелот за Напојување

AC Адаптер за Полнач Кабелот за FUJITSU SCANSNAP S500 S500M S510 Скенер Кабелот за Напојување

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Текст : AC 100-240 V, 50-60 Hz.Бренд Нови Замена на Производот, работи како вистински делови, 100% Компатибилен.Во текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Пакет Содржина : 1 x адаптер, 1 x AC кабел.Гаранција : CE-/FCC-/ROHS-Уверение за безбедност. 12 месеци гаранција; 30 дена пари гаранција за враќање.AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ КАБЕЛОТ за FUJITSU SCANSNAP S500 S500 M S510 Скенер НАПОЈУВАЊЕ КАБЕЛОТ.

Главните карактеристики

Избор на клиент