.

.

G. L. Huyett Вратило Јака, 5/8 x 5/16 x 5/16 BO (Пакување од 10)

G. L. Huyett Вратило Јака, 5/8 x 5/16 x 5/16 BO (Пакување од 10)

DEN 885.60

Пристапност
Во достапна форма

Надвор Кол. : 0.63".Димензија Тип : Инч.Ширина : 5/16".Материјал : Црна Оксид Јаглероден Челик.Завртка Големина : #10-32. Вратило Јака,5/8" x 5/16" x 5/16" BOZoro # : G9148688 Mfr # : SC-0312-BOOutside Кол. : 0.63"Димензија Тип : Inch Width : 5/16"Материјал : Црна Оксид Јаглерод Steel Screw Големина : #10-32 Collar Стил : Поставување Елемент.

Главните карактеристики

Избор на клиент