.

.

Плажа Тема Ретро Зајдисонце Палма Тропски Океанот дизајн PopSockets Swappable PopGrip

Плажа Тема Ретро Зајдисонце Палма Тропски Океанот дизајн PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој кул и прилично естетски Плажа сцена симпатична островот ретро гроздобер зајдисонце Шема прави голема и смешни присутни за мажи жени тинејџерски девојки и момчиња.Одмор жолта Boho Зајдисонце Печати Тропски палми зелени лисја Blue Ocean View.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Овој кул и прилично естетски Плажа сцена симпатична островот ретро гроздобер зајдисонце Шема прави голема и смешни присутни за мажи жени тинејџерски девојки и момчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент