.

.

Bunny Љубов Морков Платно Drawstring Ранец Торба Секојдневен Daypack За Фитнес, Јога Патување Плажа Училиште 30x40cm

Bunny Љубов Морков Платно Drawstring Ранец Торба Секојдневен Daypack За Фитнес, Јога Патување Плажа Училиште

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешката е во рок од 2-4cm е нормален феномен.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се грижи за објектите внатре без да се грижиш за губење на предмети.Ве молиме да бидат сигурни да се купи., на Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Божиќ, Годишнина, Роденден, било кој празник , совршен подарок за мајка ми, пријателите, семејството или себе си.Моден ранци се погодни за луѓе од сите возрасти, многу погоден за секојдневна употреба, работа, патување, на шопинг, излети, датира, јога, фитнес, итн.Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да Се Отвораат И Затвораат.8 инчи/30 см, 35×50cm, должина : 19.Ранец одговара за повеќе активности, како gyming, пливање, пешачење, кампување, патување, јога, џогирање, работи, шопинг, салата спортски или училиште, итн.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Материјал : Canvas The торба Функција На Овој Модел Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен, Тој Е Компактен И Не заземаат Секој Простор Кога се Преклопени, И Тоа Е Лесен И Практичен за Да го Носите.Ако сте го купиле нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Имаме две големини за вас да се избере : 30×40cm, должина : 15.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тоа Е Многу Погодно.Овој ранец е направен од високо-квалитет на платно, цврсти, трајни, светлина, свитлива, тоа не заземаат простор, а тоа може да се случи со вас, кој е удобен и практичен.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Печати на враќање превозот етикета.или Смислени подарок за вашите најблиски.7 инчи/40 см, ширина : 11.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.7 инчи/50 см,Ширина : 13.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете Исто Така Да Ја Определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само Се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Можете Да Го Преземете Интерни Предмети Добро Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.

Главните карактеристики

Избор на клиент