.

.

Електрични Бенто Кутија за Ручек Храна Контејнери Потоплите Изолирани Отстранлив Безбедно Материјал Трајни Бела боја (Боја : Lunchbox, Број на Прегради : 24V)

Електрични Бенто Кутија за Ручек Храна Контејнери Потоплите Изолирани Отстранлив Безбедно Материјал Трајни Бела

DEN 2030.40

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од нерѓосувачки челик материјал,трајни и стабилни.Бојата на овој ручек кутија е едноставен, практичен ,со добра смисла за дизајн, многу посебен и стилски.На пластовидно ручек кутија има доволно простор за да се приспособат на храна за возрасни и деца, и може да се посебен зеленчук и овошје.Преносни и топлинска, да ги задржи на храна да не биде ладно, па брзо.Multilayer дизајн, погоден за на училиште, канцеларија или на отворено употреба.Големина : 9.37 x 6.69 x 4.25 inch Volts : 12 V, 24 V, 110 V, 220 VPower : 40 W Leakproof : None Package Вклучува : 1 x Ручек Кутија, 1 x Wire OR1 x Ручек Кутија, 1 x Жица, 1 x прибор за на маса во Собата, 1 X Термо Торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент