.

.

Водоотпорен 7.4 X 7.4 Плоштад LED Панел за конвертирање на Халоген Torchiere Подот Светилка [LED Панел САМО] - 120Vac 9000lumens 33Watts (ON-Off - Мека Бела [3000K] + WiFi Smart Приклучок)

Водоотпорен 7.4 X 7.4 Плоштад LED Панел за конвертирање на Халоген Torchiere Подот Светилка [LED Панел САМО]

DEN 1721.76

Пристапност
Во достапна форма

САКАМЕ ПОСВЕТЛА СВЕТЛИНА [5400lumens vs 4000lumens $49.99 vs $39.99]?НИЕ НУДИМЕ 8" Дијаметар LED ДИСК.За пребарување : SPTL180 LR+SPTL420 LMC-TL- [Достапни во 3 бои : 6000 K; 4000 K & 3000 K] Линк : https : //www./dp/B07 BV4 V645.

Главните карактеристики

Избор на клиент