.

.

Ручек Кутии Бенто Храна Контејнер Leakproof со Капаци Двоен Слој Преносни Голем Капацитет Разноврсна Трајни Бела боја (Боја : Бронза, Ручек Кутија Капацитет : 1000ml)

Ручек Кутии Бенто Храна Контејнер Leakproof со Капаци Двоен Слој Преносни Голем Капацитет Разноврсна Трајни

DEN 1783.20

Пристапност
Во достапна форма

На ручек кутија има доволно простор за да се приспособат на храна за возрасни и деца, и може да се посебен зеленчук и овошје.Бојата на овој ручек кутија е едноставен, практичен ,со добра смисла за дизајн, многу посебен и стилски.На ручек сад може да биде затворена цврсто, нашиот воздух-тесни и течење-доказ капакот нема да течење на вода, така што вие можете безбедно да се носат храна.Преносни се задржи на храна да не биде ладно, па брзо.Погоден за на училиште, канцеларија или на отворено употреба.Spcification Size : 100ml : 15.1*13.5*11.3cm1400ml : 16.6*11.6*14.7 cmcolor : Црвена , Бела , Виолетова , Сива , Бронза , Трева зелена.

Главните карактеристики

Избор на клиент