.

.

uxcell 3/4-Инчен Диск со 20mm Длабоко Влијание Приклучок, 6-Точка, Cr-Mo Легиран Челик, Метрички

uxcell 3/4-Инчен Диск со 20mm Длабоко Влијание Приклучок, 6-Точка, Cr-Mo Легиран Челик, Метрички

DEN 419.76

Пристапност
Во достапна форма

【Големина】 3/4-инчен диск, 20mm 6-точка приклучок, 78mm (3.07-инчен) вкупна должина. 【CR-MO Челик】 Дава сила и флексибилност за да се справи со висок вртежен момент влијание tools. 【Радиус Агол Дизајн】го редуцира абењето и се зголемува вртежен момент на сврзувачки елементи со поставување на сила на fastener ѕидови наместо fastener агли. 【Екстра Долг Длабоко】Дава повеќе да стигне до орев и моторот studs, што го прави корисен за кабел тензија апликации. 【Големина Ознаки】Големи ознаки за брз приклучок за идентификација.Големина : 20mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент