.

.

FSKE V8 Замена на Батеријата за Dyson V8 Животинско Вакуум SV10 Меки + Апсолутна + Motorhead Cordless Стап Рачни Почиста 967834-02 96783402, 21.6 V 64.8 W 3000mAh

FSKE V8 Замена на Батеријата за Dyson V8 Животинско Вакуум SV10 Меки + Апсолутна + Motorhead Cordless Стап Рачни

DEN 880.80

Пристапност
Во достапна форма

【Модел】V8 Батерија; Капацитет : 64.8 W 3000m Ah, Напон : 21.6 V; Тип : Li-ion. 【Компатибилен со】 Dyson V8 Меки Вакуум, Dyson V8 Животинско Cordless HEPA Вакуум, Dyson 214730-01 V8 Апсолутна да се Користи-Слободни Вакуум, Dyson V8 Животинско Cordless Стап Вакуум, Dyson V8 Животинско Кабелот Слободни Вакуум, Dyson V8 Апсолутно Држи Вакуум домашно Милениче Коса Вакуум, V8 Животинско Плус, V8 Вакуум Замена на Батеријата, Dyson v8 батеријата, Dyson v8 батерија, Dyson v8 животинско батеријата. (Само одговара за Dyson V8, SV10; НЕ за V6 V7 V10). 【Гаранција】 CE и препораките на FCC сертифицирана од 30 Дена за враќање на Пари, 12 Месеци производ гаранцијата. 【100% Сосема Нов】 ПХБ и поклопецот се направени на огноотпорни материјали, Ниска бран и бучава, Високо квалитетни суровини. 【Одделение На Клетки 】 се Обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија; Изградена-во коло заштита обезбедува и безбедност и стабилност; животниот век на батеријата е до 500 надополнување циклуси.Dyson V8 Меки Правосмукалка.Dyson V8 Апсолутна Стап Со Правосмукалка.Dyson V8 Животинско Кабелот Слободни Правосмукалка.Dyson V8 Животинско Cordless HEPA Правосмукалка.Dyson V8 Животинско Cordless Стап Со Правосмукалка.Dyson 214730-01 V8 Апсолутна Да Се Користи-Слободни Правосмукалка.Материјал : Огноотпорни PVC (Polyvinyl хлорид) материјал.Батерија Тип : Li-ion.За Нас.FSKE како електронски напојување и AC адаптер производителот има над 10 години од богато искуство во областа.Ние секогаш се фокусира на производство на високо квалитетен производ и обезбедување на лесен живот за клиенти, во моментов; сите производи се CE и препораките на FCC уверение.Компатибилни Модели : .Dyson V8 Меки Вакуум Cleaner Dyson V8 Апсолутно Држи Вакуум Cleaner Dyson V8 Животинско Кабелот Слободни Вакуум Cleaner Dyson V8 Животинско Cordless HEPA Вакуум Cleaner Dyson V8 Животинско Cordless Стап Вакуум Cleaner Dyson 214730-01 V8 Апсолутна да се Користи-Слободни Правосмукалка.Спецификација На Производот.Материјал : Огноотпорни PVC (Polyvinyl хлорид) material Battery Тип : Li-ion.

Главните карактеристики

Избор на клиент