.

.

JUNWU 3,5 мм Кабел, Погодно Анти-Корозија Стерео Адаптер Кабел за Миксери за Гитари за Звучници за Засилувачи(Црна, 1.5 метри)

JUNWU 3,5 мм Кабел, Погодно Анти-Корозија Стерео Адаптер Кабел за Миксери за Гитари за Звучници за Засилувачи(Црна,

DEN 242.16

Пристапност
Во достапна форма

Висока‑притисок ПВЦ надворешноста и заварени конектори вирус‑олеснување дизајнирана за да обезбеди одлична крај‑до‑крај цврстина.Уредот може да реагираат брзо, и може да биде цврсто поврзана со 3,5 mm port / 6.35 mm порта.Аудио може да се игра помеѓу електрични pianos, гитари, засилувачи, миксери, и звучници со стандардни 6.35 mm помошни пристаништа.Тоа се прави на заштитените е оближена со цинк кислород‑бесплатни бакар и никел‑позлатен приклучок е корозија‑отпорни, за да се обезбеди Hi Fi квалитет.Со универзална компатибилност, тоа е погоден за било кој мобилен телефон, таблет или слушалки со стандарден 3.5 мм помошни порта.Функција : 1. Со универзална компатибилност, тоа е погоден за било кој мобилен телефон, таблет или слушалки со стандарден 3.5 мм помошни порта.2. може да се игра помеѓу електрични pianos, гитари, засилувачи, миксери, и звучници со стандардни 6.35 mm помошни пристаништа.3. Тоа се прави на заштитените е оближена со цинк кислород‑бесплатни бакар и никел‑позлатен приклучок е корозија‑отпорни, за да се обезбеди Hi Fi квалитет.4. Висока‑притисок ПВЦ надворешноста и заварени конектори вирус‑олеснување дизајнирана за да обезбеди одлична крај‑до‑крај цврстина.5. Уредот може да реагираат брзо, и може да биде цврсто поврзана со 3,5 mm port / 6.35 mm порта.Спецификација : Предмет Тип : Cable Material : ПВЦ+Метал Пакет Листа : 1 x Cable Note : На уредот што се користи треба да има стерео приклучок.За да пренесува помеѓу уредите, не постои микрофон.

Главните карактеристики

Item Type:
Cable
Material:
PVC+Metal
Package List:
1 x Cable :
The device you are using should have a stereo jack. To transmit between devices, there is no microphone. :
Избор на клиент