.

.

Fenteer Силикони Бања Туш Прозорец Squeegee Стакло за Чистење Плочки, Туш Вратите, Ретровизори, Подови - Црна

Fenteer Силикони Бања Туш Прозорец Squeegee Стакло за Чистење Плочки, Туш Вратите, Ретровизори, Подови - Црна

DEN 595.20

Пристапност
Во достапна форма

Ефикасно да се минимизира вашата рака замор за време на употреба и чистење на сите мазни површини без ленти.Лесна : Ова туш squeegee за чистење стакло се одликува со ергономски се справи со не се лизга зафат. 360 ротирачки squeegee, пријателски и десната рака и левата рака луѓе, лесно се чисти туш на врати, прозорци, плочка, огледала, купатило, кујна, палуби, patios во секој агол, погодно за вас.Меки силиконски сечилото никогаш нема да го оштети вашиот боја, стакло, дрво кат, керамичка плочка површината.Совршен Автомобил Чистење Стакло, овој пренослив Squeegee може да се преземат сите околу куќата и лесно подвиткано далеку кога не е во употреба.Опис : - Меки силиконски сечилото никогаш нема да го оштети вашиот боја, стакло, дрво кат, керамичка плочка површината. - Ефикасно да се минимизира вашата рака замор за време на употреба и чистење на сите мазни површини без ленти. - 360° ротирачки squeegee, пријателски и десната рака и левата рака луѓе, лесно се чисти туш на врати, прозорци, плочка, огледала, купатило, кујна, палуби, patios во секој агол, погодно за вас. - Лесна : Ова туш squeegee за чистење стакло се одликува со ергономски се справи со не се лизга зафат - Совршен Автомобил Чистење Стакло, овој пренослив Squeegee може да се преземат сите околу куќата и лесно подвиткано далеку кога не е во употреба.Спецификација : - Материјал : Пластични+Силикони.Големина на Табела : Големина : 35x27cm / 13.78x10.79inch.Пакетот Вклучува : 1 Piece Shower Squeegee Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент