.

.

Homoyoyo Врти Снегулка Свеќа Носителот, Божиќ Снегулка Чај Светлина Свеќа Држачот за Романтична Свадба Дома Табела Оркестарот Божиќ Одмор Корист

Homoyoyo Врти Снегулка Свеќа Носителот, Божиќ Снегулка Чај Светлина Свеќа Држачот за Романтична Свадба Дома

DEN 386.16

Пристапност
Во достапна форма

- Свеќа носителот не е некој украс, но, исто така, стил на живот, давање на семејството и самиот поинаква атмосфера и покажува извонредна дома живот. - Ги красат вашата tabletop убаво и affordably за лице и за специјални прилики.Совршен за Божиќ/ Свадбена/ Дома декор. - Погоден за внатрешна или надворешна употреба, создавајќи пријатна атмосфера, домот стилски. - Лесно да се шарм и убавина на вашиот простор за живеење, брак, забава, итн. - А визуелно запрепастувачки модерна светилник кој го осветлува секоја соба.Карактеристики - Боја : Златна - Материјал : Метал - Големина : 8 x 8 x 16. 5 cm Пакет Вклучувајќи 1 x Врти Снегулка Светилник Држачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент