.

.

LOQRON Агол Подот Светилка, Паметни RGB Боја, Менување на Расположение Осветлување, Dimmable LED Подот Светилка, Музика Sync, Осветлување Мемории, Креативни DIY, Гласовна Контрол

LOQRON Агол Подот Светилка, Паметни RGB Боја, Менување на Расположение Осветлување, Dimmable LED Подот Светилка,

DEN 1199.52

Пристапност
Во достапна форма

【Smart Corner Подот Светилка - Tuya Smart Живот】 Поддржани од Tuya Smart Живот СТАН, LOQRON RGBIC агол светилка може да се контролира од страна на вашиот мобилен телефон и далечински во боја, светлина, светкави брзина, чувствителност, режим, и тајмерот за поставување.Таа, исто така поддржува hands-free глас асистент контрола преку Wi Fi конекција. 【Модерната LED Агол Светилка - Dimmable Расположение Осветлување】 Со напредни RGBIC технологија и премиум 5050 RGB светилка монистра, LOQRON агол подот светилка однесува брилијантен и шарени комбинации на бои да се покаже фасцинантен светлосни ефекти, со одличен визуелно стимулирање; вклучувајќи RGB/цврсти бои, виножито-како боја, топло/ладно бела.итн. 【Полесно Инсталација - Приклучок следниот пат тоа е само еден клик од вас да се започне токму атмосфера, што се случува за. 【Осветлување Претходно & Тајмер - Уживајте во светлосно Шоу】 6 Видови на наместени прилагодувања за осветлување на чекање, допрете го телефонот да пристапите до одредени осветлување ефект, ова ДОВЕДЕ подот светилка е погодна за дневна соба, спална соба, студија, и игри соба.LOQRON е сигурен бренд, ве молиме слободно контактирајте со нас кога исполнувањето на сите прашања во секое време.Само случува да уживате во вашиот светлосно шоу!.Светилка База. 3 Светилка Столбови.Далечински Контролер (Вклучувајќи батерии).Еден Адаптер.Корисничко Упатство.Кога го користите далечинскиот управувач, ве молиме цел на светилка база.Ако светилка поле, не светне нормално, ве молиме да се прилагоди на стегање на светилка.Кога го користите далечинскиот управувач, ве молиме цел на светилка база.Ако светилка поле, не светне нормално, ве молиме да се прилагоди на стегање на светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент