.

.

harayaa СТП Кожна врвка за околу Bracer Рака Guard Wristband Рака Заштитник за Biker

harayaa СТП Кожна врвка за околу Bracer Рака Guard Wristband Рака Заштитник за Biker

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете Да Ја Прилагодите Тоа Одговара На Вашата Рака Големина,Заштита На Арм.Големина : Appro.23.5x15x18 CM/9.25x5.9x7.09inch.Количина : 1 Парче.Погоден за : Женски Машки Biker,Мотоциклист,Средновековна Гладијатор,Витез,Јава Човек,,Скијач, Скејтер,Итн.Направи Трајни СТП Кожа, Може да Се Користи за Долго Време.Опис : - Направени од Издржлив СТП Кожа, Може да Се Користи за Долго Време. - Погоден за Женски Машки Biker,Мотоциклист,Средновековна Гладијатор,Витез,Јава Човек,,Скијач, Скејтер,Итн. - Можете Да Ја Прилагодите Тоа Одговара На Вашата Рака Големина,Заштита На Арм - Size : Appro.23.5x15x18 CM/9.25x5.9x7.09inch - Количина : 1 Piece Package Вклучува : 1 Piece Унисекс врвка за околу Рака Bracer.

Главните карактеристики

Избор на клиент