.

.

LED Агол Светлина од страна VZZBOO,Паметни Минимален Агол Светла за Дневна Соба RGB Боја, Менување на Подот Агол Светилка за Спална соба со Музика Режими,Компатибилен со ?

LED Агол Светлина од страна VZZBOO,Паметни Минимален Агол Светла за Дневна Соба RGB Боја, Менување на Подот

DEN 1919.76

Пристапност
Во достапна форма

Минималистички Дизајн - Уникатен агол модерна подот светилка,led светло стои светилка,57 инчен plug & play дизајн со четири цевки, алуминиум телото и PP животната средина led капакот.Совршен за секој дом оркестарот.Осветлување Show & Sync за да го Музика - Згодна светлосни ефекти , и да се создаде светлината покаже sync за да го ритамот на музиката.Резолуцијата амбиент за хостинг се заедно, гледање филмови или читање и релаксирачки.Супер Осветленост & Заштеда на Енергија - Донесен високо-квалитетни LED монистра,посветла со повеќе боја сатурација, светлината е прилагодлив од 10 до 100% , мулти брзина спектар за создавање на атмосфера ви се допаѓа.СТАН & Remote Control - Поддршка smart App (преку Wi-Fi) и далечински контролер, лесно да одберете и промена на подот светилка боја, светлина,брзина ,светлосни ефекти и повеќе како што се љубовта.И Стан поддржува поставување на тајмерот.Гласовна Контрола - Слободни рацете, ја менуваат бојата и ligthing ефекти употреба на вашиот глас со Алекса или Google Assitant на вашиот кревет или каучот.Поминуваат помалку време fussing и повеќе време го прави она што го сакаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент