.

.

KESOTO Професионални 40m/130ft Нуркање Пливање Фото Видео Водоотпорен Телефон Случај Покрие Подводни за Серија - PC Стакло 12 про max

KESOTO Професионални 40m/130ft Нуркање Пливање Фото Видео Водоотпорен Телефон Случај Покрие Подводни за Серија

DEN 1103.76

Пристапност
Во достапна форма

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние би сакале да ви помогне да ги реши сите прашања.На трајни тешко pc случај со функција на Анти-Нула Анти-валкани Анти-Шок Анти-отпечаток.Совршен за спортови на вода пливање нуркањето сурфање, и многу отворено спорт.Водоотпорен : IP68 Заверена Водоотпорен, тестирани со специјална машина поставите 4.5 стандарден атмосферски притисок за 40 minuites.Максимална отпорен на вода 40 M /130ft. 360 Полно Тело за Заштита : Воена Капка Тестирани обезбедува солиден заштита.Опис : - 360° со Полно Тело за Заштита : Воена Капка Тестирани обезбедува солиден заштита. - Водоотпорен : IP68 Заверена Водоотпорен, тестирани со специјална машина поставите 4.5 стандарден атмосферски притисок за 40 minuites.Максимална отпорен на вода 40 M /130ft. - Совршени за спортови на вода пливање нуркањето сурфање, и многу отворено спорт. - На трајни тешко pc случај со функција на Анти-Нула & Анти-валкани & Анти-Шок & Анти-отпечаток. - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние би сакале да ви помогне да ги реши сите прашања.Спецификација : - Материјал : PC - Карактеристики : Водоотпорен, Shockproof, Dropproof, Dustproof - Size : 20x11x5.5cm / 7.9x4.3x 2.2 инчен - Тежина 320g Package Вклучува : 1x Водоотпорен Случај 1x 1x Упатство Lanyard 1x Црвен Филтер 1x Ткаенина за Чистење 1x О-прстен Печат.

Главните карактеристики

Избор на клиент