.

.

Безжични Дигитални Видео со Боја Визија Ноќ,2-Начин Аудио,SP880 2.4 G 2-начин Безжични Дигитални Видео Бебе Монитор Камера Ноќ Визија Аудио

Безжични Дигитални Видео со Боја Визија Ноќ,2-Начин Аудио,SP880 2.4 G 2-начин Безжични Дигитални Видео Бебе

DEN 2277.12

Пристапност
Во достапна форма

Печати на враќање превозот етикета. 【Двонасочна Аудио и Висок Квалитет на Услуга】 Сијалица Камера Отворено Wifi Вграден микрофон и звучник, на сијалицата безбедносната камера може да имаат разговор помеѓу вас и вашиот посетител,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.4 инчен TFT LCD screen2.4 GHz безжичната дигитална технологија,без пречки, нема приватност leak Built-во ноќта light Lullaby : направи бебе повеќе брзо V : 480 Lens : EFL=3. 【1080 P и Интелигентни Ноќ Визија】 Сијалица Камера Отворено Wifi 1080 P HD Сијалица Камерата Може да обезбеди јасна слика дури и во текот на ноќта,Интелигентни Ноќ Визија обезбедува обичните ноќ визија и боја визија ноќ, лесно ќе можете да изберете во зависност од вашите сопствени потреби.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Главните карактеристики

Избор на клиент