.

.

Orolay Жените Puffer Надолу Грб Наметка-Тип Јакна

Orolay Жените Puffer Надолу Грб Наметка-Тип Јакна

DEN 2879.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Школка/Обвивка Материјал : 100% полиестер; Тело/Ракав Додатен : 90% бела патка надолу, 10% пердуви.Уникатен Наметка-тип дизајн кој вертикален фуста и аспиратор.Идеална за жени надвор облечен во оваа зимска сезона, својот уникатен дизајн прави да изгледа шармантно и да ве загрее и premier luxury.Грижа Инструкции : рака мие препорачувам со благ детергент и вода.Нашите жените секојдневен надолу грбот е со просечна големина и има само една големина.Бесплатни големина, мерење за вашиот референца : пред должина : 32.7"; назад должина : 33.5"; ракав : 25.2"; рамо : 16.3".Уникатен стојат јака дизајн го прави овој надолу јакна повеќе модерен и потопло.Убава назад дизајн покажува елегантност и slimness.Неправилни полите дизајн со умерена должина прави да се погледне повеќе модерни и е лесен при одење.Џеб со копче е многу функционална што ќе ви овозможи да носат суштински елементи.

Главните карактеристики

Избор на клиент