.

.

Drawstring Ранец String Торба Sackpack Cinch Отпорен на Вода Најлон за Фитнес, Шопинг Спорт Јога Цвеќиња, Лисја Позадина

Drawstring Ранец String Торба Sackpack Cinch Отпорен на Вода Најлон за Фитнес, Шопинг Спорт Јога Цвеќиња, Лисја

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

◆Количка & Супер Лесни - Тоа може да се здипли во себе брзо со компактна големина лесно носење. ◆Трајни & Удобно- Изработени од водоотпорен напредна технологија на висок квалитет на полиестер ткаенини, супер издржлив и withstands секојдневно носат и солза.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Дебела drawstrings спречува од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар. ◆Голема Носители Главната преграда за носење облека, чевли, крпа, i Pad, книги, секојдневните набавки, итн.Доаѓа со 2 пред патент џебови, да ви даде совршен класификација на вашиот предмети, како копчиња, лични карти, makeups, паричници, итн.Страна мрежа дизајн го прави тоа повеќе дише за влажно clothings. ◆Погоден За Различни Прилики- Совршени за фитнес, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!. ◆Прилагодите подарок : Уникатен напредни персонализација на технологија нè прави да се печати она што го сакате во високо-квалитетни производи за меморија како најдобар подарок за вашите важни луѓе. ◆Материјал:водоотпорен Најлон+Мрежа ◆Големина:13.8 (Л)×0.5 во(W)×18.5 во(В) ◆Тежина:260g ◆Карактеристики:Drawstring затворање Главната Преграда×1 Предниот Џеб×2 Големи и доволно Пространа да ги организирате вашите toiletries и makeups за внатрешна и надворешна активности. ◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да се оди низ нашата продавница и ќе добиете нешто неочекувано.И НИЕ МОЖЕ да се ПЕЧАТИ ОНА што го САКАТЕ, КАКО НЕЗАБОРАВНИ ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ ИЛИ СЕМЕЈСТВА.Значи, ако сте заинтересирани во нашите прилагодите услуга, ве молиме контактирајте со нас секаде и во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент