.

.

WZMDHB 3D Илузија Ноќ Светлина Ноќни Табела Светилки 16 Боја се Менува Dimmable Осветлување USB Напојува и Допир Здраво Збор Led Nightlight за Деца Роденденски Подарок Деца Спална с

WZMDHB 3D Илузија Ноќ Светлина Ноќни Табела Светилки 16 Боја се Менува Dimmable Осветлување USB Напојува и Допир

DEN 1245.60

Пристапност
Во достапна форма

така што можете да го користите како декоративни ламби, или како ноќни ламби.Идеален Подарок и Најдобри Оркестарот за деца девојчиња момчиња и возрасни,мајки ден роденден, и свадба годишнината.5 Вати,не се штетни за човековото тело. Издржливи со 10000hours животен век на Led диоди.Карактеристики : 1.3 D светилка е најдобриот роденден,Божиќ и празник подароци за момчиња, Девојки и деца,тоа може да создаде изненадени 3 D визуелни ефекти(навистина не 3 D)преку акрилик панел.Производ во боја : 7 бои : црвена, зелена, сина, жолта, виолетова, бела, може да се залепи или од тебе.ДВОЈНА МОЌ на ВЛАДАТА : во Нашите ноќ светлина, може да се напојува со 3 * АА батерии(не се вклучени) или USB кабелот е поврзан, компатибилен со било USB напојување порта, како на пример, Лаптоп, Компјутер, USB Напојување Банка, дома USB Адаптер итн. Најдобра декорација избор за момчиња и девојки спална соба, детска соба,маса на маса,бар,продавница,кафе,клуб,ресторан и сл.Мека светлина не е штетно за очите.5 cm Tips : 1 : ве Молиме откине заштита филм од акрилик панел пред употреба.Пакувањето се вклучени : 1 x акрилик panel1 x ABS Base1 x 24-копче remote1 x USB cable1 x Корисникот manual Any проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.Убаво светло декорација за роденден, свадба, божиќ, велигден,крштевки и на сите страни.3 D ВИЗУЕЛИЗАЦИЈА : 3 D модел дизајн/ LED светло доаѓа со мека, униформа, не-треперење на светлината,а станот што го направија со 3d технологија за да се покаже на оптички неверојатни 3d илузија.И тоа ќе ви донесе топла и слатка атмосфера во текот на ноќта ,ПРЕДВОДЕНА илузија светла ќе додадете забава во вашиот живот.Напојува преку USB кабел или со 3 АА батерии(не се вклучени). 3 D илузија светилки е прекрасен подарок избори за festvals без разлика Роденден на Божиќ или Нова Година 8.SMART ДОПИР И ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : 16 Бои се Менува, може да го прилагодите осветлувањето на екранот преку далечински управувач.Одличен подарок за Божиќ, роденденот,фестивал, промотивни итн.Светлината Спецификации : Моќност : 3 WVoltage : 5 VBase големина : aprox 87*87*35mm Package големина : aprox 22*15*5.Оптички Визуелна Илузија преку акрилик одбор.

Главните карактеристики

Избор на клиент