.

.

Морски Антички Tripod Прилагодливи Подот Светилка Дома Декор Светилка 65 Висина (Забелешка : Светилка Сенка Не е Вклучена)

Морски Антички Tripod Прилагодливи Подот Светилка Дома Декор Светилка 65 Висина (Забелешка : Светилка Сенка

DEN 2279.76

Пристапност
Во достапна форма

Продолжен големина 32x32x60 Инчи.Бара 60 вати Завртка тип на сијалица.Материјал : Челик/Алуминиум/ Роуз дрво.Крај : Антички Месинг / Tripod Боја : Кафена.Answer : ___________________________ Note : Светилка сенка не е вклучена со оваа светилка ќе треба да се купи на вашиот сопствен стил светилка сенка ( ООН Техник Светилка Сенка).Морски Tripod 65" Висина Прилагодливи Подот Светилка Дома Декор Светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент