.

.

4Pcs Ѕид Телефон Носителот самолепливи, Ѕид Phone Држач со Куки 4 Кабел Клипови, Телефонски Приклучок Ѕиден Држач за Полнење на Телефонот Стојат Ѕид Организаторот за Да?

4Pcs Ѕид Телефон Носителот самолепливи, Ѕид Phone Држач со Куки 4 Кабел Клипови, Телефонски Приклучок Ѕиден

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Складирање Експерт : ќе добиете 4 бел ѕид телефон носители со куките на двете страни, 4 кабел клипови носителот, им даде на вашиот мобилен телефон своја "дома".Повеќе квантитет може да ги задоволи вас во различни места, како што се спална соба, дневна соба, кујна, бања и сл.На опремена кабел за податоци за организаторот исто така, може да бидат испратени на десктоп или ѕид да се направи да ги нема повеќе неуредна.Роман Дизајн : имаме ажурирани функции на оригиналот телефон ѕид и додава мали куки на двете страни за да ви помогне во решавање на секојдневните проблеми на чување на мали објекти.На ѕид телефон носителот не само што можат да носат мобилни телефони, може да aslo висат копчиња, накит, часовници, косата јажиња, итн., Направи вашиот десктоп веќе не се преполни.Издржливи Материјали & Соодветна Големина : На ѕид телефон држачот е изработен од висококвалитетна пластика, цврсти и издржливи, компатибилен со повеќето паметни телефони.Податоците линија организатор е направен од високо-квалитет силика гел, и има доволно простор за складирање на 2-3 податоци линии во исто време за да се избегне неуредна податоци линии од влијае врз вашата работа расположение.Употреба Водич : Двете phone држач за ѕид и податочен кабел клип имаат двојно-еднострани лента на грбот, само откине филмот и објавите на ѕид телефон носителот каде што треба.Препорачливо е да се користат по 24 часа.Далечинскиот управувач држачот за ѕид може да бидат поставени во близина на кревет, работна маса, гарнитура, вратата, избор и поставување на објекти во рака погодно.Широк Апликации : На ѕидот телефон носителот исто така, може да биде далечински управувач ѕиден држач и мултифункционален ѕид организатор, кој може исто така да зачувате полначи, големи сенки коцки, податочни кабли, копчиња, прстени, ѓердани, итн., за чување на повеќето мали работи, не се грижите за работите се изгубени и неуредна.Таа, исто така одличен избор, да биде ноќни телефон држачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент