.

.

Зелена Sequin Искра Drawstring Спортски Сали Торба, на Мажите И на Жените на Отворено Преносни Drawstring Ранец Големи

Зелена Sequin Искра Drawstring Спортски Сали Торба, на Мажите И на Жените на Отворено Преносни Drawstring Ранец

DEN 359.52

Пристапност
Во достапна форма

Големина на : На Drawstring Ранец Големина Е 14x16 Во, Со Доволен Капацитет Да ги исполни Вашите Дневни Фитнес Потреби, Кратки Патувања И Планинарење.Дизајн : На Drawstring Салата Торба Донесува Единствено Еднострана Зелена Sequin Искра Печатење Дизајн.Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни, И Има Чувство На Модата Донесе Со Контраст.Главната Џеб Е Многу Погодно Да Го Отворите И Затворите, И Може Да Се Преземе Интерни Предмети Добро Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Материјал : Салата Drawstring Ранец Е Направен Од Високо-Густина Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силен, Има Добра Отпорност На Триење, И Ткаенина Е Мека И Издржливи.Примена : : Мултифункционален Drawstring Торба Може Да Биде Фитнес Ранец Или Училиште Торба, Која Може Да Се Користи За Спорт, Фитнес, Јога, Патување, И Др., И Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Со Себе, Само Со Врзување На Јазолот Под Јаже.Лесен И Пренослив, Тоа Може да Се Здипли Во Секое Време И да НЕ Заземаат Позиција.Чистење : На Drawstring Ранец Може Да Се Рака-Изми Или Машина-Измиени, Не Се Избелени, И Воздушно Сушен Природно.Ние Сме Посветени Да Го Прави Секој Производ На Добро.Мажите И Жените Drawstring Ранци Се Направени Од Полиестер Ткаенини, Што Е Солидна И се Носат-Отпорни, Ткаени Drawstrings, Цврсти И Трајни, Не е Лесно Да се Падне Off Design Drawstring Спортски Ранец Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, И Може да се Прилагоди На Должината На Рамо, Рака Со Себе, Само Врзуваат На Јазол Под Rope Performance The Најголемата Карактеристика На Drawstring Ранец Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен.Тој Е Компактен И Не Заземаат Простор Кога Се Преклопени.Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Можете Да Ги Зачувувате Вашите Облека, Чевли, Фитнес Опрема, Итн.За Време Секојдневно Вежба.Тоа Исто Така Може Да Се Користи И Како Лаптоп.Компјутер Backpack Practical The Drawstring Ранец Има Главната Џеб Со Drawstring Дизајн.Тоа Може Да Се Отвори Со Влечење На Двата Краја Од Јаже, И Џеб Можат Да Бидат Построги Од Затегнување На Двата Краја На Rope After Sale If Наидете На Проблеми За Време На Вашето Користење, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето, Ние Сме Среќни Да Ви Обезбеди Услуги.

Главните карактеристики

Избор на клиент