.

.

Кат Светилка за Спалната соба, Kakanuo Традиционалните Стои Ламба за Дневна Соба, Ретро Високи Агол Светилка со Лисја Дизајн, Селски 62 Пол Светилка за Читање на Подот С?

Кат Светилка за Спалната соба, Kakanuo Традиционалните Стои Ламба за Дневна Соба, Ретро Високи Агол Светилка

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

На ретро агол светилка подот светилка зрачи со рустик одблесокот од глава до пети за да се создаде прекрасен приказ.Гроздобер високи стои светилка е погодна за секој декорација шема, како што се урбани, модерни, секојдневен, ретро или традиционална, и тоа може да додадете high-end чувствуваат и домот на допир на секоја соба, кои го подобруваат вкусот на просторот.Висина на mofern стои светилка е 62.2 инчен дека е совршен декор за дневна соба, студија соба, ноќната и софа за читање или работа.Нормално, стои светилка ќе биде вклучен додека два прекинувачи се и НА статус.ОКО за ЗАШТИТА - високи стои светилка троседот светилка е направен од лен ткаенини абажур (Треба да се состави рачно) што е одлична и издржливи. На абажур треба да се состави рачно после примањето на пакетот, но многу лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент