.

.

Puig 7003W Јасно Трки Штит (Хонда Cbr300R 15'-16')

Puig 7003W Јасно Трки Штит (Хонда Cbr300R 15'-16')

DEN 925.92

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Направени од високо влијание акрил, давајќи му на секој екран додаде сила и флексибилност. Дебелина 3мм помага апсорбираат вибрациите при високи брзини, и Нуди отпор од Напукнување или гребење.Сите екрани се развијат со користење на информации од тунел тестирање.Дел број : 7003 W.Направени од високо влијание акрил, давајќи му на секој екран додаде сила и флексибилност Дебелина 3мм помага апсорбираат вибрациите при високи брзини, и нуди отпор од напукнување или гребење Сите екрани се развијат со користење на информации од тунел тестирање туринг екрани : на задниот раб создава дополнителни правец на заштита и поудобно возење.

Главните карактеристики

Избор на клиент