.

.

Ограничување Прекинувачи Граница Вклучите Switch Тела

Ограничување Прекинувачи Граница Вклучите Switch Тела

DEN 2764.56

Пристапност
Во достапна форма

Засилувачи : 10. VAC : 600. Набавувач : Honeywell Дел No : LSZ21 A Ro HS : Да HTS : 8536509040 COO : НИ Снабдувач Стандарден Пакет : 1 Тип : Plug-In Единица Тип на Прекинувач : Граница Вклучите Боја : N/Единица Мерка : За Секој.

Главните карактеристики

Избор на клиент