.

.

INSTANTARTS Деца Момче Девојка Океанот Ајкула Печати Drawstring Ранец Отворено Casaul Пренослива Торба Пливаат Gymsack Вреќа Пакет

INSTANTARTS Деца Момче Девојка Океанот Ајкула Печати Drawstring Ранец Отворено Casaul Пренослива Торба Пливаат

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ ЛЕСНИ ПОЛИЕСТЕР МАТЕРИЈАЛ - Лесно се перат, лесно да се носат.НЕРЕШЕНО КАБЕЛОТ ЗАТВОРАЧИ - Направи да ги зачувате работите брзо и да ги однесе во и надвор лесно.ЗДРАВ ПРИЛАГОДЛИВИ НЕРЕШЕНО КАБЕЛОТ РАМО, РАКА ДИЗАЈН - Може да се ослободи вашиот рацете и да ви помогне да ја намалите рамо товар.КУЛ ДИЗАЈНИ - Двете страни со ист отпечатоци, многу стилски.ГОЛЕМИНА - 16.1 L x 13.3 W инч.Совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент