.

.

Eurobuy Воздух Видов/Ер Датотека, Мулти-функција Пневматски Reciprocating Датотека Мелење Алатка SY-873175 3700rpm со 4Pcs Датотеки

Eurobuy Воздух Видов/Ер Датотека, Мулти-функција Пневматски Reciprocating Датотека Мелење Алатка SY-873175 3700rpm

DEN 1483.92

Пристапност
Во достапна форма

Сите челик тело, трајни и долг животен век.Висока-брзина цилиндар, моќна сила и висок оперативен ефикасност.Компримиран воздух како моќ, енергија-заштеда, и заштита на животната средина. 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е погоден за брусење и полирање во областа на хардвер фрлање, заварување, процес итн.Тоа исто така може да се користи за отстранување на рѓа и отстранување на нечистотии од лим.Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет.2. Компримиран воздух, како енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина.3. Висока брзина цилиндар, моќна сила и висок оперативен ефикасност.4. Сите челик тело, трајни и долг животен век.5. Тоа е погоден за брусење и полирање во областа на хардвер фрлање, заварување, процес итн. 6. Тоа исто така може да се користи за отстранување на рѓа и отстранување на нечистотии од лим.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Model : SY-873175 Reciprocating Формирањето : 9mm No-оптоварување на ветер : 3700rpm Air Потрошувачка : 110 L/MINInlet Порт : 1/4"Чак Големина : 6mm Weight : Прибл. 1252g / 44.2 оз Пакет Листа : 1 * Пневматски Датотека Machine1 * Хексадецимален Wrench1 * Влезот Interface4 * Датотеки .

Главните карактеристики

Избор на клиент