.

.

HOHXEN 2 парчиња/ Set Јазик Ритам Рутер Малку Сет 1/2 Заби Ширина 1/3(8мм) месо тело 3 Заби Т-Форма Дрво Мелење Машина Тротоарите Дрво Работни Алатки

HOHXEN 2 парчиња/ Set Јазик Ритам Рутер Малку Сет 1/2 Заби Ширина 1/3(8мм) месо тело 3 Заби Т-Форма Дрво Мелење

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

3 Заби Т-форма Јазик се Избегне сечење на обоени метали и не дрвени материјали, како што се : челик, железо, песок, итн.Совршен избор на стручни лица и хобисти.Спецификации : *Биланс : +/- .003" толеранција Тело : Цврсти Појачани Челик *Сечилото : Индустриски одделение микро зрна карбид *Машина : CNC земјата до 600 ронки, огледало-како заврши *Материјал : Алуминиум нож, јаглероден челик се справи со *За дрво дебелина : 13-19mm Карактеристики : *Користење за рачно производство на фиока или други машини *Кука Заби ширина : 1/4inch; Забите Длабочина : 1/2inch; No. 2 месо тело со Дијаметар : 1/4inch; Забите ширина : 1/4inch; Забите Длабочина : 1/2inch; Број 3 месо тело со Дијаметар : 1/4inch; Забите ширина : 1/4inch; Забите Длабочина : 1/4inch; No. 4 месо тело со Дијаметар : 1/2inch; Забите ширина : 1/4inch; Забите Длабочина : 1/4inch; Број 6 месо тело со Дијаметар : 1/4inch; Забите ширина : 1/2inch; Забите Длабочина : 1/3inch; Број 7 месо тело со Дијаметар : 1/2inch; Забите ширина : 1/2inch; Забите Длабочина : 1/2inch; No. 8 месо тело со Дијаметар : 1/4inch; Забите ширина : 1/4inch; Забите Длабочина : 1/4inch; Број 5 месо тело со Дијаметар : 1/2inch; Забите ширина : 1/2inch; Забите Длабочина : 1/2inch; месо тело со Дијаметар : 1/2inch; Забите ширина : 1/4inch; Забите Длабочина : 1/2inch; Безбедносни Инструкции : 1. Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години.Пакет се Вклучени : 1x Tongue Рутер Малку 1x Groove Рутер Малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент