.

.

STX Маало 800 Шин Guard

STX Маало 800 Шин Guard

DEN 1381.44

Пристапност
Во достапна форма

100% Други Влакна.Лесни ергономски полимер школка.Целосно пренослив поместена лагер за лесно Чистење.Меки и удобни поместена лагер со влага-wicking канали.Карактеристики висока Дефиниција полимер материјал кој нема да го апсорбира потта или мирис.Отстранлив 360 рака за персонализација поставување околу теле.STX Маало 800 Шин Гарда.

Главните карактеристики

Избор на клиент