.

.

Пица Куче 13 Платно Drawstring Ранец Торба Секојдневен Daypack За Фитнес, Јога Патување Плажа Училиште 30x40cm

Пица Куче 13 Платно Drawstring Ранец Торба Секојдневен Daypack За Фитнес, Јога Патување Плажа Училиште 30x40cm

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

7 инчи/40 см, ширина : 11.Овој ранец е направен од високо-квалитет на платно, цврсти, трајни, светлина, свитлива, тоа не заземаат простор, а тоа може да се случи со вас, кој е удобен и практичен.7 инчи/50 см,Ширина : 13.Можете да се грижи за објектите внатре без да се грижиш за губење на предмети.Ако сте го купиле нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Материјал : Canvas The торба Функција На Овој Модел Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен, Тој Е Компактен И Не заземаат Секој Простор Кога се Преклопени, И Тоа Е Лесен И Практичен за Да го Носите.или Смислени подарок за вашите најблиски.Имаме две големини за вас да се избере : 30×40cm, должина : 15.Печати на враќање превозот етикета.8 инчи/30 см, 35×50cm, должина : 19.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Можете Да Го Преземете Интерни Предмети Добро Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Моден ранци се погодни за луѓе од сите возрасти, многу погоден за секојдневна употреба, работа, патување, на шопинг, излети, датира, јога, фитнес, итн.8 инчи/35 cm, ве молиме да се измери големината пред купување и да се купи соодветна големина.Drawstring дизајн : отворање дизајн на drawstring торба, на отворањето метод може да се повече слободно, и тоа е погодно да се отвораат и затвораат., на Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Божиќ, Годишнина, Роденден, било кој празник , совршен подарок за мајка ми, пријателите, семејството или себе си.Тоа Е Многу Погодно.

Главните карактеристики

Избор на клиент