.

.

Еднорози Маре и Магаренце Оксфорд Ткаенина Перење Кошница со Рачки за Складирање Кошница за Играчка Организатор Детска Соба Расадник Забавува Бања

Еднорози Маре и Магаренце Оксфорд Ткаенина Перење Кошница со Рачки за Складирање Кошница за Играчка Организатор

DEN 1533.60

Пристапност
Во достапна форма

Оксфорд ткаенина.Произведено во САД или Увезуваат. ♤ На перење кошница е направен од високо-густина обложени Оксфорд ткаенина, која е удобно, дише и издржливи, водење на вашата облека далеку од влага. ♤ Рака ремени од двете страни на количка за перење кошница се лесни за носење, фирма и не паѓа, чување на вашите раце удобно.Тоа може да биде укината рамен кога не се во употреба, компактен и пренослив. ♤ Големината на перење кошница е Дијаметар : 42 см/16.5 инчи, висина : 44 cm/17.3 инчи.На перење кошница обезбедува доволно простор за поставување на вашата облека, листови и крпи.Високи перење кошница прави целосна употреба на вертикална простор и заштедува простор за складирање. ♤ Перење кошници може да ги реши сите ваши складирање проблеми во домови, градинки, станови, апартмани, итн., на родендени, Божик, Нова година, и било празници, се даде себе си, најдобри пријатели, семејството, и испратете ја на топло подароци. ♤ , Ако сте го купиле нашите перење кошница и имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.На перење кошница е направен од високо-густина обложени Оксфорд ткаенина, која е удобно, дише и издржливи, водење на вашата облека далеку од влага.Расклопна Перење Кошница Складирање Кошеви за Играчка Организатор Расадник Забавува Бања Дома.Препорачливо е да се мијат со рака, не кајгана.

Главните карактеристики

Избор на клиент