.

.

JIJIANUS Мал Шише Стаклени Тегли 10PC Декорација DIY Контејнери Ампули Украси Плута Затка (Боја : 22 * 70 * 12.5 мм)

JIJIANUS Мал Шише Стаклени Тегли 10PC Декорација DIY Контејнери Ампули Украси Плута Затка (Боја : 22 * 70 *

DEN 955.20

Пристапност
Во достапна форма

Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.Бидете во можност да се продавница семе мониста или ние нив ги користат во накит одлуки да се приврзоци од.Може да биде исполнет со gliter моќ или други мали декорација во шишиња за да ги красат страните или фестивали итн.Погоден за употреба како партија услуги, порака шише, примерок шише, складирање шише или DIY декорација итн.Jar Quantity : 10 PCType : Стакло Bottle Size : Како Слика Shown Material : Стакло.

Главните карактеристики

Избор на клиент