.

.

2/6pcs Двојно-layer Ретро Hairball Коса Клип, Слатка Принцеза Фризура Hairpin, Двојно-layer Дополнителните Шноли Пресврт Plait Коса Алатки Коса Клипови Додатоци (6pcs)

2/6pcs Двојно-layer Ретро Hairball Коса Клип, Слатка Принцеза Фризура Hairpin, Двојно-layer Дополнителните Шноли

DEN 410.16

Пристапност
Во достапна форма

Двоен Слој Дизајн : дел од косата клип кој контакти косата е дизајниран со конвексни заби, а клипот на врвот може да ви помогне да плетенка на косата, клип удира, клип скршени коса.Тоа може да се носи повеќе stably.Слатка Принцеза Фризура Hairpin:меки топката украси, светли бои и да ги направи изгледа единствен, додадете забава на вашиот фустан и да го направат вашиот живот шарени.Лесен за употреба : без разлика Дали вашата коса е долга, кратка, кадрава или права, овој двоен слој hairband лесно може да го носи поставен фризура во само неколку минути, брзо, мода и убава дизајн, погоден за сите возрасти.Сигурен Материјал : Направени од мека волна и смола материјал, со доволно флексибилност, не е лесно да се скрши, исправање на вашата коса цврсто и цврсто, и одржување на вашата коса уредни и чисти.Широко се Користи : Погоден за лица, празници, годишнини, родендени, свадби, и секојдневниот живот.Тоа е исто така добар избор за подарок за вашето семејство, пријателите и соучениците.Како Да го Користите : Прво, стави пресврт plait headband на правилна положба на главата, а потоа ги собереш на влакно од косата и пресврт тоа, се отвори мали клип и да се поправи косата.По одредување на косата уреден со сите мали клипови на врвот, ќе добиете сладок фризура.Карактеристики : Ова двојно-layer ретро hairball коса клип лесно да се создаде убава фризура.Конвексни заби дизајн, лесно да се носат и полетување.DIY вашата коса за партија, церемонијата или секојдневниот живот.Чувајте ја вашата коса уредно и да се направи што повеќе шармантен!Спецификации : Име на Производ:Двојно-Layer Ретро Hairball Коса Клип Материјал : Имитација mink крзно + ткаенина Боја : како на фотографии е прикажано Големина : 8*3 cm/3.15*1.18 инчен Боја : Каки, розова, беж Коса Стил : мода и симпатична Топло Совети : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи во рамките на една мала грешка. 2. Поради различни признавање на екранот монитори, ве молиме овозможи мало боја разлика.Пакетот вклучува : 2 x Двојно удира фризура hairpin или 6 х Двојно удира фризура hairpin.

Главните карактеристики

Избор на клиент