.

.

Shanrya 22mm Спорт Види Рака, Силикони Спорт Види Рака Високи Перформанси Универзална Трајни производи за да се Види GT 3(Црна, Сина)

Shanrya 22mm Спорт Види Рака, Силикони Спорт Види Рака Високи Перформанси Универзална Трајни производи за да

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

[Високи Перформанси Силиконски Материјал] Пол е направен од високо еластична силикони која е флексибилна, трајни и изненадувачки мека. [Замена на Делови] Вашата идеална замена за врвка за на работа, студија, датира, спортски и други ситуација.Можете директно да го замени оригиналот или оштетени делови. [Безопасни и Издржливи] Еколошки и не се токсични, опфаќа вашиот зглоб елегантно и лежи удобно на вашата кожа.Применлив Модел : Специјално дизајнирани за спорт види, силикони wristband е погодна за Watch 3 GT 3 2 22mm универзална. [Совршен Детали] Совршен натпревар со твоите види, лесен за дизајн на вашиот стил, лесно да го инсталирате, погоден за секојдневните активности во и надвор од спортот.Функција : 1. [Применлив Модел] Специјално дизајнирани за спорт види, силикони wristband е погодна за Watch 3, за да се Види GT 3, за да се Види 2 22mm универзална.2. [Високи Перформанси Силиконски Материјал] Пол е направен од високо еластична силикони која е флексибилна, трајни и изненадувачки мека.3. [Безопасни и Издржливи] Еколошки и не се токсични, опфаќа вашиот зглоб елегантно и лежи удобно на вашата кожа.4. [Совршен Детали] Совршен натпревар со твоите види, лесен за дизајн на вашиот стил, лесно да го инсталирате, погоден за секојдневните активности во и надвор од спортот.5. [Замена на Делови] Вашата идеална замена за врвка за на работа, студија, датира, спортски и други ситуација.Можете директно да го замени оригиналот или оштетени делови.Како да го Користите : Отстранување на производот и го користат.Спецификација : Предмет Тип : Види Strap Material : Silicone Weight : Прибл.17g/0.6 oz Applicable : за да се Види 3, за да се Види GT 3, за да се Види 2 22mm Универзална Пакет Листа : 1 x Види Рака.

Главните карактеристики

Item Type:
Watch Strap
Material:
Silicone
Weight:
Approx.17g/0.6oz
Applicable:
for Watch 3, for Watch GT 3, for Watch 2 22mm Universal 
Package List:
1 x Watch Strap :
Избор на клиент