.

.

MusicSkins, Г-TSTO20151, Tiësto - Логото Шема, Motorola Droid X/X2, Кожата

MusicSkins, Г-TSTO20151, Tiësto - Логото Шема, Motorola Droid X/X2, Кожата

DEN 334.08

Пристапност
Во достапна форма

Music Skins заштитете го вашиот омилен уреди со трајни, анти-нула, анти-ув слој.Avery лепило технологија спречува меурчиња и овозможува лесна апликација и чисти отстранување.Unltra-низок профил, значи беспрекорна intergreation со речиси било кој додаток.Music Skins се врвен квалитет, целосно пренослив налепница-како заштитни покривки за вашиот омилен лични електроника.Направени од патентиран avery материјал, тие apple лесно и остави без остатоци зад кога лупено далеку.Нискиот профил прави лесен за употреба со други случаи и доковите, и нивната издржливост гарантира дека тие ќе го заштити вашиот уреди од секојдневниот носат и солза.

Главните карактеристики

Избор на клиент