.

.

FENXIXI Креативни Мини Мали Отпад Бин Десктоп Ѓубре Кошница Дома Табела Пластични Канцелариски Материјали Ѓубре Може да Dustbin Дребулии Барел Кутија (Боја : Б)

FENXIXI Креативни Мини Мали Отпад Бин Десктоп Ѓубре Кошница Дома Табела Пластични Канцелариски Материјали Ѓубре

DEN 1270.56

Пристапност
Во достапна форма

Големина на : 12.4 * 10.8 * 16 (cm).Производ материјал : дебел материјал, нови PP материјал, нема чуден мирис.Мал простор опции : Мини ѓубре лименки се погодни за кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија.На дебел материјал, издржлив, лесен за чистење дизајн.На 360-степен ротирачки тркала поклопецот е едноставен и лесен за ракување.Големина на : 12.4 * 10.8 * 16 (cm).Производ материјал : дебел материјал, нови PP материјал, нема чуден мирис.Мал простор опции : Мини ѓубре лименки се погодни за кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија.На дебел материјал, издржлив, лесен за чистење дизајн.На 360-степен ротирачки тркала поклопецот е едноставен и лесен за ракување.Обично се погодни за дневна соба, спална соба, кујна, бања, перална, табела/контра/потоне или на места со ограничен space Packing : ѓубре X1 (без било какви други предмети) (производот не содржи батерии)Само продаде главни производи, не други productsnotes : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент