.

.

Yardwe Нерѓосувачки Челик Храна Flipper BBQ Тарнер Кука Месо Flipper за Сланина Месо, Зеленчук, Риба, Колбаси Пилешки Стек Ребра

Yardwe Нерѓосувачки Челик Храна Flipper BBQ Тарнер Кука Месо Flipper за Сланина Месо, Зеленчук, Риба, Колбаси

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, кој е здрав и rustproof.Мала големина нека можете да го складирање тоа насекаде.На skewer главата е наострен за лесно пирс месо, зеленчук, итн.Лесно да се скара парчиња морски плодови, месо, зеленчук, мезиња и повеќе.Совршен за активности на отворено, како што се кампување, планинарење, BBQ, пикник и др.Description Stainless челик, не-токсични, рѓа-отпорни.Шефот на печење игла е изострен, и тоа е лесно да се носат на месо.Со анти-пропадна дрво рачка, лесен за чување.Погоден за сите видови на активности на отворено јадење, пикник, кампување, скара, исто така, од суштинско значење.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Димензии : 50 x 2 x 2 см.- Изработени од нерѓосувачки челик материјал, кој е здрав и rustproof.- Мала големина нека можете да го складирање тоа насекаде.- На skewer главата е наострен за лесно пирс месо, зеленчук, итн.- Лесно да се скара парчиња морски плодови, месо, зеленчук, мезиња и повеќе.- Совршен за активности на отворено, како што се кампување, планинарење, BBQ, пикник и др.- Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x Месо Кука.

Главните карактеристики

Избор на клиент