.

.

UPF 50+ Стол Чадор со Менгеме Прилагодливи,Чадор Плажа,Патио Чадори,се Користи за Надворешна употреба Патио,Голф Количка,Шетач,Bleacher,61 x 43 инчи

UPF 50+ Стол Чадор со Менгеме Прилагодливи,Чадор Плажа,Патио Чадори,се Користи за Надворешна употреба Патио,Голф

DEN 862.80

Пристапност
Во достапна форма

UPF 50+ ЗАШТИТА.Нуди UPF 50+ заштита за да и помогнат на кожата безбедни од 99.5% од UVA и UVB зраци,сина слој слој материјал топлината ја рефлектира да се излади на вас долу.СОЛИДЕН КАПАК И ТРАЈНИ КОНЕКТОР.Солиден крошна покрие нема да рипувате или солза; тешки-должност универзална менгеме се поврзува на плоштадот и тубуларна површини и обезбедува безбедна се одржи на торби за голф, колички, плажа столици, или дури и bleachers.ПРИЛАГОДЛИВ НА СИТЕ ПОЗИЦИЈА МЕНГЕМЕ.Универзална менгеме инсталиран овозможува да се поврзете на плоштадот и тубуларна површини на потпирач или поддршка на стол.Менгеме на вертикално или хоризонтално насока да се прилагодат на различни позиција на плажа столици, торби за голф, колички, колички, courtyards, пловењето, скутери и сл.СТАБИЛЕН И ЗДРАВ СТРУКТУРА.Ребрата Ние ги користиме метал линкови да се направи тоа посилно, крошна на овој прилагодливи менгеме чадор е змејот-форма како, создавање на мулти спектар на сенка да се заштити ви е добро.Поставување на центарот на гравитација на чадор може да им помогне на чадор во прилог повеќе цврсто да столици.ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ НА ЛЕСНО ЗАШТИТА.Во склопот набори во компактен за носење, тежина од само 3.4 фунти, па тоа може да се земе било каде.Кога се отвори, на Редовна големина опфаќа 61 x 43 инчи. ★Нема причина да пребарувате за сенка кога ќе може да се донесе со вас.На Miss Deer нуди заштита од сонцето за било отворено авантура.Дали гледате вашиот омилен плеер трчаат поле или трошење ден на плажа, на Miss Deer нуди брзо поставување на заштита од сонце. ★На UPF 50+ заштита блокови 99.5% од UVA и UVB светлина за да и помогнат на кожата безбедно.Со компактен за носење и тежина од помалку од 3.3 фунти, на Miss Deer нуди кавга слободен set-up и лесен транспорт.Кога се отвори, на Редовна големина крошна опфаќа 61 x 43 инчи. ★Конекторот менгеме придава на двете квадратни и тубуларна површини и тоа има две push-button шарки за лесно прилагодување за да се овозможи совршен агли за да го блокира сонцето. ★se на Miss Deer за сите вашите омилени спортови авантури.

Главните карактеристики

Избор на клиент