.

.

EuisdanAA Метал Дома Гроздобер Стил Куфер Фиока Hasp Фати Кутија Latch 30pcs Бронза на Ѕвонење(Метал Дома Гроздобер Стил Maleta Cajón Cerrojo Фати Кутија Latch 30pcs Bronce Tono

EuisdanAA Метал Дома Гроздобер Стил Куфер Фиока Hasp Фати Кутија Latch 30pcs Бронза на Ѕвонење(Метал Дома Гроздобер

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Бронзени Тон; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 30 x Кутија Latch,Некои Завртки; Име на Производ : Кутија Latch.Net Тежина : 91g; Големина : 28 x 26 x 7mm/1.1" x 1" x 0.3"(L*W*T).Монтажа Дупка Кол : 2mm/0.08"(Diámetro del orificio де montaje : 2 mm / 0.08".Монтажа Дупка Растојание : 17mm/0.7"(Distancia del orificio де montaje : 17 mm / 0,7".Euisdan AA Метал Дома Гроздобер Стил Куфер Фиока Hasp Фати Кутија Latch 30pcs Бронза Tone Ideal за користење на алатницата, кутија за накит, ѓердани кутијата ,или во други случаи.Античкиот декоративни додава повеќе шарм за тоа,а добар избор за разни случаи.Инсталирајте завртки се inclued.На latch со одличен анти-корозија својства, тоа се осигура позитивен чекање и нема да се лизга отвори.Опис на Spanish Metal Дома Гроздобер Стил Maleta Cajón Cerrojo Фати Кутија Latch 30pcs Bronce Tono Color : tono bronce; Материјал : metal Contenido del paquete : 30 pestillos де caja, algunos tornillos; Nombre del producto : pestillo де caja Peso neto : 91 g; Tamaño : 28 x 26 x 7 mm / 1.1" x 1" x 0.3" (L * W * T) Diámetro del orificio де montaje : 2 mm / 0.08"Distancia del orificio де montaje : 17 mm / 0,7".

Главните карактеристики

Избор на клиент