.

.

MingrXieh Коли, Алатка за Складирање коли, Виткање колички,Градина Количка, Расклопна Свитлива Градина Количка Преносни Вагон Камион Количка, Отворено Комунални Гради?

MingrXieh Коли, Алатка за Складирање коли, Виткање колички,Градина Количка, Расклопна Свитлива Градина Количка

DEN 1646.40

Пристапност
Во достапна форма

★Лесен за Користење : Долго се справи со управување функција и одличен manoeuvrability.Поместена се справи и 4 големи цврсти гуми, кои може да ротира 360 степени, така да се движи повеќе без проблеми и одговара за повеќето патот површини. ★Материјал : изработена од челични цевки и најлон, силни и издржливи, силна носивоста, ќе не ' рѓа, може да се користи за долго време.Внатрешни димензии (L x W x H) : 80 x 44 x 25 CM. ★Голем Капацитет : Совршен за спречување на потешки предмети и алатки низ градината.На тешки рамка им овозможува на носивост до 150 KG.Издржливи ткаенини од вагон може да се отстрани за чистење. ★Да зачувате Простор : Свитлива градина количка, ја стави во плакарот или склад кога не е во употреба, огради погодно и compactly и продавници лесно.Нема Собрание Потребен, Само се одвиваат и да си ОДАТ!зачувајте го вашиот простор и да се направи вашиот дом повеќе чисти. (со отстранлив носи торба}. ★Широко се Користи : Расклопна отворено градина комунални вагон го задржува градинарство алатки погодно достапни кога се работи во дворот.Исто така работи и за семејни излети, дистрибуција на материјали, или се протега околу милениче со мобилноста прашања.Ве молиме имајте на ум дека тоа НЕ е направено за транспорт на мали или на било која возраст. 1.Внатрешни димензии (Dxšxv) : 80 x 44 x 25 CM.2.Тежина : капацитет до 150 кг.3.Материјал : челични цевки и најлон, Вклучувајќи и една количка и еден дополнителен носи торба.4.Поместена се справи и 4 големи цврсти гуми.5.Лесно да се чисти и да ги чува.6.Лесно да се повлече и да се поттикнат поради рака нерешено.7.На расклопна handcart со отстранлив носи торба е многу разноврсна.Да ги искористат предностите на непречено водење на автомобилот и за шопинг, семеен излет или како носител во вашата градина.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да ви послужи.Веруваме дека нашите високо-квалитетни производи може да ги задоволи вашите потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент