.

.

Pinkaholic Њујорк Margaux Поводник - Сива - M

Pinkaholic Њујорк Margaux Поводник - Сива - M

DEN 621.60

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Парична казна квалитет на Текстил.ШЕЛ : полиестер 100% полиестер 100% .Појавување на harnesses се продава одделно.Големина на : Medium - 0.6" W x 55.0" Л Појавување на поводник на margaux темперамент, margaux подигнат C, и margaux Pinka темперамент.Одликувајќи се со иста казна квалитетот на платно како harnesses.Достапни во Индискиот розова и m L.Сива големина Медиум само.Ве молиме забележете дека поради Овие производи се создадени со мали/средни куче раси во умот, поголеми димензии (јас.E.Големи, екстра-голема, итн.) не мора да значи поголем раси.Ве молиме погледнете во сликата на големината на табелата.Како општо правило, ако вашето куче паѓа помеѓу големини, тоа обично е подобро да се оди до големина.Тежина бројките се само проценки.Секогаш користете вистински мерења.

Главните карактеристики

Избор на клиент