.

.

yotijar Цилиндар Штекер Играчка Образовни Блокови Поставени Развој Лесно да се Сфати

yotijar Цилиндар Штекер Играчка Образовни Блокови Поставени Развој Лесно да се Сфати

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Образовни цилиндар штекер играчка, им помогнат на вашето бебе да ги разберат концептите на големината, обликот, итн.Направени на квалитетот на дрвен материјал, отпорни на абразија и издржливи.Дизајниран за бебето, големина, совршено погодни за мали раце, лесни да се справи и ја сфати.Вежба вашата babys рацете на способност и способност за учење.Тоа е совршена играчка за родител-дете интеракција.Опис : - Образовниот цилиндар штекер играчка, им помогнат на вашето бебе да ги разберат концептите на големината, обликот, итн. - Направени на квалитетот на дрвен материјал, отпорни на абразија и издржливи. Дизајнирани за бебето големина, совршено погодни за мали раце, лесни да се справи и ја сфати. - Вежба вашата babys рацете на способност и способност за учење. - Тоа е совршена играчка за родител-дете интеракција.Спецификација : - Материјал : Wooden Size Табела : Големина(Dxšxv) : 15x14.5x1.5cm/5.91x5.71x0.59inch Package Вклучува : 1 Set Cylinder Штекер Играчка (Вклучувајќи : 1 Парче Дрвена Табла, 9pcs Мал Дрвен Столб)Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент