.

.

AIOUIERSCN Мини Навлажнувачи Биро Овлажнител Двојно Спреј Кул Магла Мали Овлажнител за Спалната соба Office Home, 27oz

AIOUIERSCN Мини Навлажнувачи Биро Овлажнител Двојно Спреј Кул Магла Мали Овлажнител за Спалната соба Office

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Двојно спреј : воздух овлажнител има независно контролирана двојно спреј млазницата дизајн, кој може да издаде двоен износ од спреј и да се ослободи од сувост.Дифузна влага во сув воздух и кожата, да се забрза напредокот на навлажнувачки кожата, ја зголемуваат влажност на воздухот. 800ml капацитет : двојно спреј млазницата овлажнител спреј за волумен може да се постигне 80m L/h, и таа има две работни модови.Тоа може да се работи за околу 8 во двојно спреј режим 12 часа во еден спреј режим,Автоматски се исклучува по недостаток на вода, ефикасно заштита на овлажнител.Smart ароматерапијата : На овлажнител има вграден-во ароматерапијата фах дизајн.Вие само треба да се откажат етерични масла/ароматерапијата што ви се допаѓа на приложените послужавник да се чувствувате романтична атмосфера во воздухот.Ноќ светлина : Кул магла овлажнител има една ноќ светлина дизајн, кој нема да ги заслепуваат очите.Таа има работни модови на постојана светлина и светлото за дишење.Тие се одлични за претворање на нив кога сте за да се заспие, да ви помогне да заспие.Лесен за пополнување : Ова овлажнител има голем отворање дизајн, кој е многу лесно да се отвори и да се пополни.Вие само треба да се отвори на врвот капак и се инјектираат соодветна количина на вода за брзо свртување на вода надополнување.Тоа е многу погоден за употреба во суви простории.

Главните карактеристики

Избор на клиент