.

.

PULABODurableCreative Лента Виножито Декоративни Washi Маскирање Лента Креативни и Таписерии Изработка

PULABODurableCreative Лента Виножито Декоративни Washi Маскирање Лента Креативни и Таписерии Изработка

DEN 91.92

Пристапност
Во достапна форма

Тие се супер лесно да се солза и се држи, не треба маскирање лента фармацевт и било машина.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.Дебелина : 2 (м).Тие се исто така лесно да лупам и остави без леплива остатоци на површини кога се отстрани.PULABODurable Creative лента Виножито Декоративни Washi Маскирање Лента Креативни и Исклучителна Изведба.Дебелина : 2 (m). Ако имате било какви проблеми околу нашиот производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно во секое време и ние ќе одговори во рок од 24 часа.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.

Главните карактеристики

Избор на клиент