.

.

pearlead Ѕид Монтирани Професионални 6-Слот Салон Режа Носителот Фризер Ножици за Складирање Рек Берберот Стриже Носителот на Организаторот

pearlead Ѕид Монтирани Професионални 6-Слот Салон Режа Носителот Фризер Ножици за Складирање Рек Берберот Стриже

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 1.Карактеристики : Материјал : акрилик Големина : прибл. Креативен дизајн : исклучителна изработка и мазна површина се создаде здрав конструкција за подобрување на издржливост за долго услуга време.Ве молиме овозможи мала големина отстапување се должи на рачно мерење.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Класична црна боја вклопува беспрекорно во миленичиња чешлање продавница, коса салон за убавина, СПА салон, салон за убавина, семејството и повеќе за да додадете некоја уникатна акцент и стил.32 инчи/190 x 79 x 59 mm (L x W x H).Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни компјутер и site settings!.Спроведен со монтажа додатоци и 2 пре-удирани со тупаници дупки ви овозможи да се инсталира на пригоден начин.Специјално дизајнирана со 5 одвоени места за да се одржи ножици безбедно, ефикасно да се избегне судир и одлично одговара на вашите различни потреби.МАТЕРИЈАЛ & ГОЛЕМИНА : Направена од акрилик, еко-пријателски и без мирис, издржлив и лесен, цврст и здрав. Мултифункционален и лесно да се инсталира : тоа не само што нуди хигиенски систем за складирање, помага да се организира ножици за да се обезбеди безбедно и сигурно, спречува лизгање или надомест за подобрување на нејзината стабилност, но носи артефакт да се задржи вашиот десктоп организиран и уреден, вели збогум на хаос.32 инчи/190 x 79 x 59 mm (L x W x H) Пакет се вклучени : 1 x салон режа носителот Забелешка : 1.Заоблени агли обезбедуваат одлична заштита за да се спречи вашите раце од боли за ненамерните допир.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x салон режа носител (ножици и други украсни предмети се прикажани во слики не се вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент