.

.

12 Гроздобер Круг Рамен 12mm. Бакар Обложен Челик Круг nzLG Мушка КОНЕКТОРИ

12 Гроздобер Круг Рамен 12mm. Бакар Обложен Челик Круг nzLG Мушка КОНЕКТОРИ

DEN 288.00

Пристапност
Во достапна форма

ве молиме контактирајте со нас прво пред да се даде негативен feed врати или да побара од А до Z тврдат Гаранција.ПРЕДМЕТ : ГРОЗДОБЕР БАКАР ОБЛОЖЕН ЧЕЛИК КРУГ РАМНИ МЕТАЛНИ ПРИКЛУЧОК ЛЕЖИШТЕ ШАРМ ПЕЧАТ НАОДИ.КОЛИЧИНА : 12 ПАРЧИЊА ГОЛЕМИНА & ОБЛИК : ТРКАЛЕЗНА 12mm. (1mm.МЕРАЧ / ДЕБЕЛИНА) 1.5 mm.ЦИКЛУСИ.МАТЕРИЈАЛ : БАКАР ОБЛОЖЕН ЧЕЛИК БОЈА : БАКАР.

Главните карактеристики

Избор на клиент