.

.

V10 Замена на Батеријата - Компатибилен со V10 Животинско V10 Апсолутна V10 Motorhead V10 Меки V10 Вкупно Чисти Cordless Стап Правосмукалка Li-ion Батерија 【НЕ за SV10】

V10 Замена на Батеријата - Компатибилен со V10 Животинско V10 Апсолутна V10 Motorhead V10 Меки V10 Вкупно Чисти

DEN 1077.12

Пристапност
Во достапна форма

【Батерија Тип】Батерија тип : Li-ion батерија, Напон : 25.2 V, Капацитет : 3000m Ah.Без мемориска ефект, нема загадување, и ниска само-отпуштање, може да биде обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот. 100% компатибилен со оригинални полнач. 【Компатибилен со Сите V10 Машина】Компатибилен со Сите V10 Серија Правосмукалка : Dyson циклон V10 Животно, Dyson V10 Апсолутна, Dyson V10 Motorhead, Dyson V10 Меки,V10 Вкупно Чисти, Dyson V10 полначи.ЗАБЕЛЕШКА : за SV10 да се Користи-Слободни Вакуум Рачни Почиста, не за V6 V7 V18 V11 DC31. 【LED Индикатори т употреба на правосмукалка кога полнењето на батеријата. 2.Ве молиме да не остане батеријата на полначот, освен во полнење. 3.Чувајте ја батеријата Чисти пред да ги полните.Чувајте го на чисто, суво, ладно место подалеку од топлина и метални предмети. 4.Не оставајте ја батеријата заспан за долги периоди на време,Ние препорачуваме користење на батеријата најмалку еднаш на секои две до три недели.

Главните карактеристики

Избор на клиент