.

.

Виножито Оркестарот, бебе соба Оркестарот, Ресни Tapestry Ѕид Виси со Чувствува Топката, рачно изработени Плетенка Канапи Пом-Пом,Мобилни, детска Соба Спална соба бебе

Виножито Оркестарот, бебе соба Оркестарот, Ресни Tapestry Ѕид Виси со Чувствува Топката, рачно изработени Плетенка

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

[Широка Примена] Виножито ѕид виси декорација е идеален за Дете соба,playroom,бебе соба,бебе туш,бебе соба оркестарот,прозорец,ѕид,дрво,вратата виси декорација и, исто така, може да биде душо подарок. [Безбедност-Материјал] Направен од природни памук конец,удобно да го допре.Рачно Изработени Ткаење Виножито Ѕид Décor.Волна; Памук Конец; Без лепак бил употребен.Еколошки за бебиња и деца. [Прекрасен Изглед] Шарени виножито ресни ѕид pendant со чувствува топката е око-фаќање,модерен и убави.Тоа може да донесе топлина на вашето семејство во ладно време. [Совршен Подарок] Совршен прилог на било малку девојки спална соба.Бои вистина за илустрација, светли, живописни & многу добро направени.Оваа симпатична рачно изработени плетенка канапи пом-пом е совршен подарок за деца,пријатели како роденден,Божиќ, денот на Благодарноста се присутни. [Прилагодливи Дизајн] На Пом poms може да се лизга нагоре и надолу низа, така што може да се смени неговата позиција, тогаш малку премногу.Големина : 10.2*19.5 во Расположи до Додава една убава малку допир на децата соба.Прекрасната изглед на виножито виси е направен од природни памук конец и шарени пом-пом.Боите се меки, но светла пастели и ќе одат со секоја боја шема навистина.Прекрасна присутни На рачно изработени Плетенка Канапи Пом-Пом е совршен подарок за бебето,новороденчињата,девојки,деца,може да се привлечат децата внимание.Тоа е малку јамка така може да висат тоа каде и да се.Само висат на ѕидовите,јасли' страна,полици,bedpost,огледала,камин,прозорец,врата,или било каде ви се допаѓа.И Можете да ја прилагодите poms како што би сакале да се погледне.Навистина дебели и цврсти.

Главните карактеристики

Избор на клиент