.

.

Zafit 6 Џебови Ноќни Складирање Организатор, Табела кабинет Складирање Организатор Ноќни Организатор Caddy за Remotes Телефон Очила (Сив)

Zafit 6 Џебови Ноќни Складирање Организатор, Табела кабинет Складирање Организатор Ноќни Организатор Caddy за

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Оксфорд ткаенина и кожа ,Димензии : 50*44.5 cm/19.68"*17.5"(L*H).Направен во посилна материјал со нов дизајн,различни големина џеб погоден за разни нешта.На ноќни складирање организаторот има 2 крпа џеб и 4 мрежа џебови.Вметнување на одборот е наменета за ставање под душек.Силна имајќи сила,Одржување на материјали за читање и други лични опрема право од ваша страна додека се во кревет.Апликација на кревет, софа, биро, стол, душек, маса,итн.Уредно продавници вашиот далечински ТВ контрола, рефлектори, лекови, мобилен телефон, ТВ водич, A4 списанија, тетратки, пенкала, очила, закуски, и слушалки.Овој кревет caddy ти дава погодно решение за да се задржи вашето место чисто и уредно, и вашите работи се секогаш уредно и практично да се постигне.Ќе ги најдете многу брзо и лесно, без да се нагоре да се во потрага за тоа кога ви треба.Направени на посилни материјал, многу sturday и издржливи, тоа може да се одржи Ipad, A4 списанија, ТВ далечински управувач, лекови, да се видиме, пенкала, очила, слушалка и така натаму.Во исто време, површината е мека кој нема нула вашите очила или телефон.На ноќни складирање caddy има 2 крпа џебови и 4 мрежа џебови, и вметнување на одборот е наменета за ставање под душек.Нема собрание потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент